Archive / Donostiarra

RSS feed for this section

DONOSTIAKO KAIARRIBA ARRAUN ELKARTEAREN EZ-OHIKO BATZARRERAKO DEIALDIA

23/03/18

Donostia, 2018ko martxoaren 21a Bazkide agurgarria: Honen bitartez, gonbita luzatu nahi dizugu hurrengo Ez-ohiko Batzarrera bertara zaitezen. Batzarra honako egun eta tokian egingo da: EGUNA:………………………………… 2018ko apirilaren 5ean ORDUA:……………………………… 18:30erako lehen deialdia 19:00etan 2. deialdia TOKIA:…….………………………. Zubi-Gain elkartean Kanpandegi kalea 10, Donostia Gai ordena: 1. 2017ko batzarreko akta irakurri eta onartzea 2. Estatutuetako 3 . […]

KAE LIGA. SAILKAPEN NAGUSIA

24/08/15

KAE ligako sailkapen orokorra, AMENABAR-ek babestua Sailkapena LIGA ARC1 – KAE 1 LIGA Puntuak 1 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 147 2 ZUMAIA 137 3 ONDARROA 130 4 DEUSTO-BILBAO 122 5 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 119 6 DONOSTIARRA 112 7 SDR PEDREÑA 104 8 ZARAUTZ-NAVASCAL 69 9 ORIO-BABYAUTO 58 10 SANTURTZI-IBERDROLA 50 11 ELANTXOBE-IDAR 29 12 SD SANTOÑA CR 15 […]

KAE 2. Asón bandera

24/08/15

2015.08.22 – 19:00 Colindres (Kantabrian) Emaitzak Postua / Puesto Taldea – Equipo 1.ziaboga 2.ziaboga 3.ziaboga Denbora – Tiempo 1 NT2 HONDARRIBIA 05:06:00 09:56:00 15:17:00 20:04,47 2 CASTRO 05:09:00 10:03:00 15:40:00 20:20,85 3 SANPEDROTARRA-ECOLMARE 05:19:00 10:13:00 15:43:00 20:35,13 4 HIBAIKA 05:12:00 10:07:00 15:36:00 20:37,24 5 ARKOTE-HELVETIA 05:18:00 10:13:00 15:48:00 20:46,00 6 DONOSTIARRA B 05:18:00 10:14:00 15:58:00 […]

KAE2. XLIII. Ciudad de Castro Urdiales

16/08/15

Emaitzak Postua Taldea 1.ziaboga 2.ziaboga 3.ziaboga Denbora 1 NT2 HONDARRIBIA 05:01:00 10:14:00 15:42:00 20:51,92 2 CASTRO 05:07:00 10:20:00 15:49:00 21:01,19 3 SANPEDROTARRA-ECOLMARE 05:15:00 10:30:00 16:07:00 21:24,10 4 ARKOTE-HELVETIA 05:12:00 10:32:00 16:08:00 21:28,01 5 HIBAIKA 05:16:00 10:35:00 16:13:00 21:29,44 6 GETXO 05:22:00 10:42:00 16:21:00 21:49,30 7 OIARTZUNGO ITSASLAPURRAK AK 05:23:00 10:42:00 16:35:00 21:59,24 8 MUNDAKA 05:23:00 […]

KAE 1. XLV Santoñako bandera

16/08/15

Denboraldiko bigarren bandera lortu dugu Santoñako uretan, ama birjin egunez. 2015.08.15 18:00 Santoña (Kantabria) Emaitzak Postua / Puesto Taldea – Equipo 1.ziaboga 2.ziaboga 3.ziaboga Denbora – Tiempo 1 DONOSTIARRA 04:47:00 09:52:00 14:53:00 19:58,90 2 ZUMAIA 04:38:00 09:55:00 14:51:00 20:13,44 3 DEUSTO-BILBAO 04:41:00 10:03:00 14:58:00 20:16,84 4 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 04:41:00 09:59:00 14:55:00 20:19,38 5 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON […]

KAE 1. XXX. El Correo Ikurrina – BBK sari nagusia

26/07/15

KAE 1. XXX. El Correo Ikurrina – BBK sari nagusia Uztailak 26, goizeko 12:00etan Lau luze, lau kale Lekeitio (Bizkaia) Emaitzak Postua Taldea 1.ziaboga 2.ziaboga 3.ziaboga Denbora 1 ZUMAIA 05:01:00 10:05:00 15:23:00 20:28,03 2 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 05:03:00 10:09:00 15:31:00 20:34,64 3 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 05:02:00 10:07:00 15:33:00 20:36,08 4 ONDARROA 05:04:00 10:09:00 15:34:00 20:41,30 5 SDR […]

KAE 1. VIII. BIXIGU EGUNA IKURRINA

20/07/15

VIII. BIXIGU EGUNA IKURRINA Uztailak 19 18:30 Bakarkako Kontrarreloj (kale 1, 4 luze) Orio (Gipuzkoa) Postua Taldea 1.ziaboga 2.ziaboga 3.ziaboga denbora 1 DONOSTIARRA 04:39:00 09:48:00 14:48:00 19:48,78 2 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 04:43:00 09:52:00 14:53:00 19:54,36 3 ZUMAIA 04:40:00 09:51:00 14:56:00 19:57,38 4 ONDARROA 04:43:00 09:51:00 14:56:00 19:57,86 5 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 04:42:00 09:50:00 14:53:00 19:58,62 6 DEUSTO-BILBAO […]

KAE 1. Pedreñako bandera

20/07/15

X BANDERA MARINA DE CUDEYO – G.P. DYNASOL Uztailak 18 18:00 4 kale, 4 luze Pedreña (Cantabria) Postua Taldea 1.ziaboga 2.ziaboga 3.ziaboga denbora 1 DEUSTO-BILBAO 05:05:00 10:06:00 15:32:00 20:29,58 2 ONDARROA 05:06:00 10:09:00 15:36:00 20:32,71 3 LEKITTARRA-ELECNOR-BM 05:09:00 10:10:00 15:44:00 20:38,85 4 GETARIA-INDAUX-VIVEROS SAN ANTON 05:07:00 10:13:00 15:53:00 20:42,57 5 DONOSTIARRA 05:07:00 10:12:00 15:43:00 20:43,25 […]

KAE 2. ERRENTERIA HIRIA III. IKURRINA

20/07/15

ERRENTERIA HIRIA III. IKURRINA Uztailak 19 12:30 Kontrarreloja Pasaia (Gipuzkoa) Postua Taldea Lehen ziaboga 2.ziaboga 3.ziaboga denbora 1 CASTRO 05:07:00 10:08:00 15:39:00 20:38,74 2 SANPEDROTARRA-ECOLMARE 05:09:00 10:14:00 15:52:00 20:52,80 3 NT2 HONDARRIBIA 05:08:00 10:13:00 15:56:00 20:58,90 4 ARKOTE-HELVETIA 05:10:00 10:18:00 15:58:00 21:01,44 5 GETXO 05:17:00 10:26:00 16:06:00 21:08,40 6 HIBAIKA 05:12:00 10:22:00 16:06:00 21:10,78 7 […]

KAE 2. Plentziako bandera

20/07/15

XXVII REGATA VILLA DE PLENTZIA Uztailak 18 16:30 4 Kale, 4 luze Plentzia (Bizkaia) Postua Taldea Lehen ziaboga 2.ziaboga 3.ziaboga denbora 1 NT2 HONDARRIBIA 05:13:00 10:19:00 16:05:00 21:08,96 2 HIBAIKA 05:14:00 10:25:00 16:07:00 21:18,97 3 CASTRO 05:18:00 10:28:00 16:17:00 21:19,92 4 SANPEDROTARRA-ECOLMARE 05:15:00 10:28:00 16:19:00 21:24,68 5 ARKOTE-HELVETIA 05:22:00 10:28:00 16:20:00 21:25,47 6 MUNDAKA 05:19:00 […]